Всеукраїнська Енергетична Асамблея запрошує до участі в «ЕКСПО-2017»

Всеукраїнська Енергетична Асамблея запрошує до участі в «ЕКСПО-2017»

Всеукраїнська Енергетична Асамблея запрошує до участі в «ЕКСПО-2017»

Міжнародна спеціалізована виставка «ЕКСПО-2017» відбудеться 10 червня – 10 вересня 2017 року, м. Астана (Республіка Казахстан).

В цьому році «ЕКСПО-2017» проводиться під гаслом «Енергія майбутнього». На Виставці очікується більше 5 млн. відвідувачів на загальній площі 173,4 га, буде об’єднано компанії та організації більш ніж 127 країн світу.

Розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016р. № 917-р визначено, що Головою Координаційного комітету, Комісаром національної секції України на Виставці призначено Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка.

Розпорядником підготовки та забезпечення участі України у Виставці визначено Торгово-промислову палату України за участю ГС «Всеукраїнська Енергетична Асамблея», в рамках яких створена Робоча Координаційна група.

«ЕКСПО-2017» – унікальна можливість позиціонування державою національного бізнесу. Приєднання до цієї унікальної події всесвітнього масштабу, насичену заходами та пропозиціями учасників, надасть можливість ознайомитись з передовими всесвітніми досягненнями, поспілкуватись та провести переговори з конкретними партнерами, інтегруватись до міжнародного ринку, залучити інвестиції та багато інших переваг, які українські організації зможуть отримати від участі та відвідання Виставки.

Необхідно зазначити важливість участі в контексті представлення України, адже можливість заявити себе, як організацію, що є лідером на ринку енергетики України і представити останні досягнення у вищезазначеній сфері стане перспективним, в першу чергу, для формування нових конкурентних переваг. Взяти участь в «ЕКСПО-2017» – унікальний шанс виступити на національному рівні і, тим самим, налагодити діалог з новими потенційними партнерами.

Протягом всієї роботи Виставки буде розгорнута Національна експозиція України, постійно діючий офіс українського представника. 15 червня відбудеться День України та Український бізнес форум за участю Перших осіб Держави та офіційної Урядової делегації. Такий формат участі дає перспективи відкритого діалогу та комунікації.

Крім того, інформація про українські компанії вноситься до інформаційно-пошукової системи (ІПС), яка буде доступна всім учасникам та відвідувачам «ЕКСПО-2017» і протягом трьох місяців транслюватиметься на екрані експозиції України.

Враховуючи роль та потенційні можливості Вашої організації на ринку енергетики України, запрошуємо Вас взяти участь в Міжнародній спеціалізованій виставці «ЕКСПО-2017». Додатково надаємо пакети документів щодо участі у заході від Головного Розпорядника (ТПП України).

Контактні особи:
від ГС «Всеукраїнська Енергетична Асамблея»
Борзилов Юрій Миколайович: тел. +38 067 465 77 63, е-mail Borzylov.uea@gmail.com

від Торгово-промислова палата України
Шаповалова Алла Валеріївна: моб. тел.: +38 (050) 334-61-71 е-mail: alla.shapovalova.kiev@gmail.com
Піковська Юліанна Володимирівна моб. тел.: +38 (050) 352-10-99 е-mail: julia.pikovskaya@gmail.com

За темою

EXPO-2017 Astana
Україна – учасник Міжнародної спеціалізованої виставки «ЕКСПО-2017»
Energy Of Creative people | Expo 2017
EXPO 2017 | Торгово-Промислова Палата України