Доповіді та презентації з I Міжнародної енергетичної конференції «Енергомашинобудування України. Сучасний стан та перспективи розвитку»

Доповіді та презентації з I Міжнародної енергетичної конференції «Енергомашинобудування України. Сучасний стан та перспективи розвитку»

Доповіді та презентації з I Міжнародної енергетичної конференції «Енергомашинобудування України. Сучасний стан та перспективи розвитку»

25 квітня 2017 у Харкові відбулася I Міжнародна енергетична конференція «Енергомашинобудування України. Сучасний стан та перспективи розвитку». До вашої уваги доповіді та презентації учасників.

Оновлення виробничих потужностей ДТЕК. Тарас Римар, «ДТЕК-ЕНЕРГО»
Укргідропроект. Калініна Л.Г., заступник технічного директора ПАТ «Укргідропроект»
Питання безпечної роботи обладнання ГЕС у системі АРЧП ОЕС України. Калініна Л.Г., заступник технічного директора ПАТ «Укргідропроект»
Взаємодія енергетичної галузі з підприємствами енергетичного машинобудування. Євген Левченко, ПАТ «Турбоатом»
Ефективні технології – підґрунтя сталого розвитку енергетики та енергобезпеки України. Олександр Гуля, ХЦКБ «Енергопрогрес» ТОВ «Котлотурбопром» Маст-Іпра
Вітроенергетичний сектор: перспективи розвитку. Андрій Конеченков, голова правління УВЕА, віце-президент WWEA
Огляд світового досвіду реалізації проектів будівництва екологічно чистих сміттєспалювальних електростанцій. Перспективи й умови реалізації комерційних проектів сміттєспалювальних електростанцій в Україні. В’ячеслав Панов, Філіал Харківське ЦКБ «Енергопрогрес», ТОВ «Котлотурбопром», Корпорація «Маст-Іпра»
Активація газорозрядною плазмою спалення низькореакційного твердого та рідкого палива. Присвячено методам боротьби з забрудненням оточуючого середовища в енергетиці. Микола Клочок, КНУ ім. Шевченко
Досвід ПрАТ «Манометр-Харків» у вимірюванні та контролі тиску, рівня, витрат в енергетиці. Анатолій Афанасьєв, дир. департаменту ПрАТ «Манометр-Харків»
Фінансування інвестиційних проектів. Андрій Ольховой, ПАТ «Ukreximbank»
Роботи ЕМВ-Енерго в галузі АСУ ТП ТЕС та АЕС. Проблеми, шляхи вирішення. Борис Сімкін, ТОВ «ЕМБ-ЕНЕРГО»
Перспективи реалізації проектів будівництва ТЕЦ на місцевих відновлюваних видах палива (біомасі) для заміщення потреб у природного газі та підвищення енергобезпеки міст України. В’ячеслав Панов, ХЦКБ «Енергопрогрес»
Перспективні проекти скрапленого природнього газу в Україні. Вадим Артюх, ОНАХТ
Інноваційний розвиток ПАТ «Новокраматорський машинобудівний завод». Євгеній Коржов, нач. бюро перспективного розвитку ПАТ «НКМЗ»
Сонячна енергетика і системи кріплення від українських виробників. Руслан Науменко, компанія «АЛЮПРО»
Харківський енергетичний кластер. Станіслав Ігнатьєв, виконавчий директор Інституту сталого розвитку
Етапи становлення та обслуговування ВЕУ на території України на прикладі ТОВ «Фурлендер Виндтехнолоджи». Віталій Севастьянов, ТОВ «Вітропарки України»
Требования к АСУТП в условиях развития информационных технологий. Олег Савчук, В’ячеслав Пасечник
Сучасні рішення компанії Сіменс для енергетичної галузі. Олексій Балаба, директор департаменту PG & PS, ДП «Сіменс Україна»

(оновлюється)

МЕТА Conference: modern energy technologies applied