Огляд енергетичної галузі станом на 04.03.2021

Огляд енергетичної галузі станом на 04.03.2021

Огляд енергетичної галузі станом на 04.03.2021

  1. За три доби березня накопичення вугілля на складах ТЕС не відбулося, навпаки спрацьовано 4 тис. т., залишок 429 тис. т. Святкувати перемогу над ОЗМ рано. А от підготовка до нового сезону вже має  розпочинатися.
  2. Попереду ще  два характерних сезони – весняний, з падінням обсягу споживання електроенергії та літній пік. Готуємося.
  3. Імпорт електроенергії з РБ продовжується, на ранок 200 МВт. Як довго? Питання поки не має відповіді.    Було б добре, якби державні інституції врешті-решт висловити державну позицію з цього питання.
  4. Теплові електростанції знизили навантаження та працюють  одним-двома блоками. Виключенням є дві станції, які працюють майже повним складом : Бурштинська ТЕС – відновлення експорту електроенергії та Курахівська ТЕС  в режимі маневрування. Зверніть увагу на жовтий колір та причини зупинки блоків (слайд №4).
  5. Ціна на РДН  знову розвертається в сторону зниження – на сьогодні 1434, з початку місяця 1493 грн/МВт·г.
  6. Як з мінімальним складом обладнання та такою ціною на РДН швидко накопичити вугілля на складах – важко уявити.  Залишаємо поки без коментарів і спостерігаємо далі.
  7. І з нетерпінням чекаємо річні фінансові звіти всіх великих гравців ринку електроенергії.

Читати повністю: Огляд енергетичної галузі станом на 04.03.2021

Архів оглядів