Презентація установки компримування газу на УКПГ-Рубанівка

Презентація установки компримування газу на УКПГ-Рубанівка

Презентація установки компримування газу на УКПГ-Рубанівка

Голова Правління ПАТ «Укргазвидобування» Олег Прохоренко показав колегам з провідної польської нафтогазової компанії PGNIG роботу нещодавно відкритої установки компримування газу на УКПГ-Рубанівка виробництва «SC EURO GAS SYSTEMS SRL.». Презентація відбулась під час візиту на підприємства ГПУ «Львівгазвидобування».

Олег Прохоренко зазначив: «Щоб уникнути падіння робочих тисків свердловин, які заведені на УКПГ-Рубанівка, і унеможливити виникнення ситуації зупинення подачі природного газу в мережу та зупинку родовищ і була побудована ця установка. Нова УКГ забезпечує стабілізацію, збільшення видобування природного газу та подачу в газопровід Комарно-Пукеничі. На сьогодні вона перекачує 12 тис. кубометрів блакитного палива на добу. Збільшення видобутку по Рубанівському газовому родовищу становить 3,0-3,5 тис. кубометрів на добу».

Для виконання даного проекту була придбана на тендері компресорна установка в складі гвинтового компресора GEA Grasso SH EP-E18N-28 та газового двигуна Caterpillar G3304 NA виробництва «SC EURO GAS SYSTEMS SRL.».

Нині УКГ працює в дослідно-промисловій експлуатації.

Укргазвидобування