Про Енергетичну стратегію України

Про Енергетичну стратегію України

Про Енергетичну стратегію України

10 березня 2017 за ініціативи Всеукраїнської Енергетичної Асамблеї (ВЕА) відбулася робоча зустріч фахівців енергогенеруючих компаній з представниками Науково-проектного центру розвитку Об’єднаної енергетичної системи України.

ВЕА продовжує низку зустрічей з фахівцями паливно-енергетичної галузі стосовно розгляду Енергетичної стратегії України до 2035 року. На цей раз були обговоренні питання перспективи розвитку ОЕС України в контексті розвитку електрогенеруючих потужностей енергетичного комплексу України.

Довідка
Науково-проектний центр розвитку Об’єднаної енергетичної системи України є відокремленим підрозділом НАК «Укренерго», який створено відповідно до наказу Мінпаливенерго у 2008 році як Науково-технічний центр Електроенергетики. Теперішню назву отримав у 2016 році. Метою діяльності Центру є створення і реалізація сучасної науково-дослідної, проектно-вишукувальної, нормативно-технічної і технологічної основи функціонування ОЕС України для забезпечення її планомірного та обґрунтованого розвитку з подальшою інтеграцією в європейську континентальну енергетичну систему ЕNTSO -Е.