Ядерна безпека крихка! Як врятувати ЗАЕС від катастрофи!?

Робота водоканалів. Тарифи мають підвищуватися з врахуванням інфляційної складової. Нам вже давно не постачають питну воду. Щодо візиту Рафаеля Гроссі в Україну. Як українське керівництво ускладнило ситуацію на ЗАЕС. Роль МАГАТЕ. Корпоратизація є позитивний рух для Енергоатома. Щодо санкцій. Наступний опалювальний сезон.

Плани та загрози. Чого очікувати в енергетиці взимку

Як підвищити тарифи на електроенергію? Найпростіший та доступний для населення України сценарі. Договір про транзит газу повинен бути тільки з Европою. ДТЕК інвестував 1 млрд доларів під час війни в енергетику України. Що зроблено та яка ціна кожного кВт?

Що приховують багаті про борги

ОЗМ 2023/2024. Гучні заяви Енергоатому. І знову про борги. Проблеми вугільної галузі. Позови Укргідроенерго щодо Каховської ГЕС.

Кому першому відключатимуть світло за борги

Щодо скасування мараторію на відключення та пеню за борги з ЖКП. Маніпуляції на РДН. Запорізька АЕС і МАГАТЕ.

Який стан енергетики після масштабних обстрілів?

Оцінка роботи ППО та захисту енергетичних об'єктів. Що очікувати при зниженні навколишньої температури? Вінницяобленерго та енергетичний острів. Корпоратизація Енергоатому. Харківобленерго та що там відбувається? Як енергетика може працювати при такій кількості боргів?

Україна готує енергетичну експансію в Європу?

Поточний стан проходження ОЗМ. Щодо забезпечення вугіллям. Проблема боргів. НПСВ і нові модульні реактори. На шляху в ENTSO-E.