Київ чекає на блекаут? Як врятувати столицю взимку

Система балансується за рахунок імпорту; ремонти АЕС; взимку буде однозначно дефіцит електроенергії; складна ситуація з опалювальним сезоном в Харкові; в Києві можливі відключення; підвищення тарифів і як їх мають піднімати; добудова ХАЕС (чи на часі?); який у нас план порятунку.

Як не допустити тотальний блекаут в Україні [2]

Розподілена генерація на сьогодні дуже актуальна; дефіцит генерації; споживання електроенергії; собівартість електроенергії; плани та гроші на відновлення генерації; вугільні шахти − що робити; тарифна політика; графіки обмежень через електоральну призму.

Як не допустити тотальний блекаут в Україні

400 млн євро з фонду підтримки України. Харків і теплофікація. Ми спроможні нівелювати втрати, нанесені ракетними обстрілами. Як перемістити теплові станції з Європи в Україну.

Як уникнути катастрофу в енергетиці? Як зимуватимемо?

Критчна ситуація в ПЕК, обмеження споживання, щодо підготування до ОЗМ, імпорт електроенергії, розподілена генерація.

Секрети виживання енергетики: ППО, фахівці, гроші і удача

 Ситуація в енергосистемі після обстрілів; імпорт електроенергії, наскільки він нас рятує; немає розуміння що далі, головне – немає грошей; що ми можемо збудувати; питання боргів і залучення інвесторів; віце-прем'єр і зміна структури управління; знову про боротьбу з корупцією; керівництво здатне створити алгоритм  підготовки до зими.