Щодо надзвичайного стану

Щодо надзвичайного стану

Після підриву окупантами греблі Каховської ГЕС екологічна та гуманітарна катастрофа надзвичайних масштабів розверзилася в Херсонській, Запорізькій, Дніпропетровській областях, та погрожує всім причорноморським країнам.

Що ще має статися, і де, щоб держава таки активувала ЗУ «Про правовий режим надзвичайного стану» хоча б після настання події, якщо пропустила до?

Події, руйнівні наслідки від якої, жодним чином не можуть бути «закриті», чи «перекриті» заходами оголошеного та діючого воєнного стану.

Тут потрібно розробляти та запускати абсолютно інші управлінські та координаційні процеси, які вимагають неймовірних та злагоджених зусиль державних ланок всіх рівнів для реалізації плану ліквідації катастрофи на тлі визвольної війни.

Це не про «дайте нам човни», це абсолютно інший управлінський рівень з матеріальними та фінансовим забезпеченням та координаційних заходів державних інституцій між собою та наших партнерів.

Це не про «челночні» поїздки керівників в зону лиха. Це про обов’язок держави запобігти та відновити після катастрофи державним робом, і не допустити нову, ще більшу. А волонтери допоможуть. Не навпаки.

Ілюстративні фото з підтопленої, рідної для мене Білозерки Херсонської області, додаються.

biloserka

До і Після

Може зацікавити

Порядок розподілу електроенергії для споживачів
Процедура приєднання газотурбінних або газопоршневих установок до ГРМ