#Енергетичний Фронт
-
Підготовка до зими провалена?
Сценарії зими. Наведено три сценарії: м'яка зима без відключень електроенергії, поміркована зима з планованими короткочасними відключеннями та сувора зима з потенціалом для широкомасштабних відключень через російські атаки на енергетичну інфраструктуру.
-
Без нормального уряду катастрофа?
Про актуальні проблеми української енергетики, зокрема, питання корпоративного управління, євроінтеграції та розвитку енергетичного сектору в умовах війни.
-
Зима без світла? Що робити?
Енергетична ситуація в Україні та виклики, з якими країна стикається при забезпеченні своїх енергетичних потреб.
Дефіцит енергії: Україна стикається з дефіцитом енергії до 5 ГВт. Це пов’язано з низкою факторів, включаючи війну з Росією, руйнування енергетичної інфраструктури та зростання попиту на електроенергію.
-
Росія прагне погасити енергосистему України!
Як не допустити до цього?!
-
Удар по українських АЕС - це смерть для Росатома
ГІсть Енергоблоку Максим Пишний, співзасновник Асоціації фахівців атомної промисловості, про ситуацію навколо Запорізької і Курської АЕС, розвиток атомних проектів, що очікувати від санкцій проти "Росатому", та переспективи України на ринку атомних технологій.
-
Зруйнувати греблю Київської ГЕС? Тільки ядерний удар!
-
Чому Путін не зупиняє транзит газу
В січні на Україну чекає нова газова війна?
-
Марш ЗСУ на Курськ! Що робити з АЕС?
-
Децентралізована генерація в Україні: потреби та реальні можливості
5 серпня 2024 директор Всеукраїнської Енергетичної Асамблеї Василь Лисенко взяв участь у заході «Децентралізована генерація в Україні: потреби та реальні можливості», який було організовано НЕК «Укренерго».
-
Що чекає енергетику України!? Розмова з Ольгою Буславець
Про ситуацію в енергетиці, а також про те як виживає промисловість і чого чекати далі розповідає гостя «Енергоблоку» Ольга Буславець, заслужений енергетик України, міністр енергетики у 2020 році.
-
Еволюція у всій своїй нещадності та красі [2]
Енергетичні акценти, або новітня історія раптового дефіциту. Склад працюючого та резервного обладнання об’єднаної енергетичної системи, її територія діяльності, конфігурація та режими функціонування за період від початку повномасштабного вторгнення до тепер змінилися кардинально…
-
Кому вигідні міфи про українську енергетику
Про те, кому вигідні міфи про українську енергетику розповідає гість «ЕнергоБлоку» директор енергетичних програм Українського інституту майбутнього Андріан Прокіп.
-
Еволюція у всій своїй нещадності та красі
Еволюція енергетики ввійшла в стан нещадності. До краси ще йти і йти…
-
Київ чекає на блекаут? Як врятувати столицю взимку
Система балансується за рахунок імпорту; ремонти АЕС; взимку буде однозначно дефіцит електроенергії; складна ситуація з опалювальним сезоном в Харкові; в Києві можливі відключення; підвищення тарифів і як їх мають піднімати; добудова ХАЕС (чи на часі?); який у нас план порятунку.
-
Як не допустити тотальний блекаут в Україні [2]
Розподілена генерація на сьогодні дуже актуальна; дефіцит генерації; споживання електроенергії; собівартість електроенергії; плани та гроші на відновлення генерації; вугільні шахти − що робити; тарифна політика; графіки обмежень через електоральну призму.
-
Постраждало багато важливих електростанцій
Голова НЕК «Укренерго» Володимир Кудрицький про стан енергосистеми України після ранкової атаки.
-
Ще одна надзвичайно важка ніч для української енергетики
Ворог не полишає планів позбавити українців світла. Знову масована атака на нашу енергетику! Атаковані об’єкти генерації та передачі електроенергії у Полтавській, Кіровоградській, Запорізькій, Львівській, Івано-Франківській, Вінницькій областях.
-
Як допомогти країні в цей складний час у зв’язку з дефіцитом електроенергії після ракетних ударів
Кілька простих правил від ГС «ВЕА»
-
Енергетика некерована? Три кроки для порятунку
Олексій Кучеренко, перший заступник голови Комітету Верховної Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, про сьогодення енергетики України.
-
Як не допустити тотальний блекаут в Україні
400 млн євро з фонду підтримки України. Харків і теплофікація. Ми спроможні нівелювати втрати, нанесені ракетними обстрілами. Як перемістити теплові станції з Європи в Україну.