Про заходи щодо збільшення видобутку вугілля, модернізацію вугільних шахт та виведення їх на рівень беззбитковості йшлося під час наради Міністра Ігоря Насалика з керівниками вугледобувних підприємств, представниками галузевих профспілок. У нараді взяв участь також народний депутат, член профільного Комітету Верховної Ради України Михайло Бондар.
У нашого світу — дуже глибока і складна історія. Історія, яка завжди була пов’язана з війною як головним інструментом експансії, захоплення чужих територій чи майна. Саме війна історично звеличувала одні країни і змивала з географічних мап інші.
Ті, хто бажав стати або залишитися «великими», завжди створювали союзи, аби відібрати і розділити чужі ресурси. Так і сьогодні Німеччина, Австрія і Росія відтворили свій історичний альянс, аби переділити енергетичний ринок ЄС, зокрема, й за рахунок України. І цей переділ завуальовано назвали «Норд Стрим-2».
За період з 21.06.2018 по 30.06.2018 середня ціна продажу електроенергії в ОРЕ виробниками проти попереднього періоду (з 11.06.2018 по 20.06.2018) зменшилась на 11,20%. Це обумовлено:
- зменшенням середньої ціни продажу електроенергії в ОРЕ ГК ТЕС (через зменшення регулюючих коефіцієнтів, які використовуються для визначення цін за робочу потужність та маневреність);
- збільшенням питомої ваги в обсягах відпуску електроенергії в ОРЕ ДП “НАЕК Енергоатом” з 56,92% до 60,64% при відповідному зменшенні питомої ваги в обсягах відпуску електроенергії в ОРЕ виробників, що працюють за ціновими заявками з 31,72% до 28,73%.
Відповідно до постанови НКРЕКП від 24 квітня 2017 року № 538 «Про ринкове формування роздрібних тарифів на електричну енергію, що відпускається для кожного класу споживачів, крім населення, на території України» з 1 травня 2017 року роздрібні тарифи на електричну енергію, що відпускається для кожного класу споживачів, крім населення, на території України, формуються ліцензіатами з постачання електроенергії за регульованим тарифом згідно з нормативно-правовими актами НКРЕКП.
25.06.2018 в Міненерговугілля проведено нараду під головуванням генерального директора Директорату енергетичних ринків Ольги Буславець за участю члена НКРЕКП Дмитра Коваленка, представників Фонду державного майна України, Державної інспекції з експлуатації електричних станцій і мереж ДП «НЕК «Укренерго», Державної інспекції з енергетичного нагляду України, Асоціації «УкрТЕЦ» та директорів теплоелектроцентралей з питань підготовки теплоелектроцентралей до роботи в умовах функціонування нової моделі ринку електричної енергії у зв’язку з прийняттям Порядку надання тимчасової підтримки виробникам, що здійснюють комбіноване виробництво електричної та теплової енергії на теплоелектроцентралях, який затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 18.04.2018 № 324.
Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (Регулятор, НКРЕКП), заявляє про недостатню готовність АТ «Укртрансгаз» до повномасштабного тестування власної інформаційної платформи, що свідчить про фактичне блокування оператором газотранспортної системи впровадження процедури добового балансування. Такого висновку НКРЕКП дійшла 15 червня під час чергової наради з учасниками ринку природного газу 15 червня під час чергової наради з учасниками ринку природного газу.
Підписано договір на виконання пусконалагоджувальних випробувань обладнання та систем ЦСВЯП, яке поставляється компанією «Holtec International», на майданчиках енергоблоків ВП РАЕС, ВП ХАЕС та ВП ЮУАЕС.
В КПИ им. Игоря Сикорского состоялась XIX Международная научно-техническая конференция «ПРОГРЕССИВНАЯ ТЕХНИКА, ТЕХНОЛОГИЯ И ИНЖНЕРНОЕ ОБРАЗОВАНИЕ». На конференции обсуждались вопросы прогрессивной техники и технологии машиностроения, ресурсосберегающих процессов пластической обработки материалов, актуальные проблемы гидроаэромеханики и мехатроники, авиационной и ракетно - космической техники, а также проблемы инженерного образования.






