Тези під «тривогу», «шахеди», вибухи та Трампа. На цю мить об’єднана енергосистема продовжує перебувати в «стані відновлення», балансує «на межі» та чекає на об’явлений бум «розподіленої генерації».
Експорт електроенергії закінчився на початку травня та на сьогодні не здійснюється. В червні цього року його також не було. Проте був і на цю мить вирує цілодобовий дефіцит потужності електроенергії. Ситуативні випадки, коли електроенергія є, не дають жодних підстав розслаблятися – війна продовжується.






