Для пошуку та впровадження новаторських технологій і цифрових клієнтських рішень напередодні запуску конкурентного ринку електроенергії в Україні ДТЕК розпочинає формування нової функції управління інноваціями.
На посаду директора з інновацій компанія запросила Емануеле Вольпе. Здобувши освіту в галузі аерокосмічної техніки в політехнічному університеті Мілана, Емануеле керував проектами в міжнародних машинобудівних і інжинірингових компаніях HIRSCH Group і Amec Foster Wheeler. Останні 10 років працював у найбільшій енергетичній компанії Enel, яка присутня у 34 країнах світу. Він очолював напрямок інновацій в одній із дочірніх компаній Enel і керував регіональним Innovation Hub.
«Я бачу три напрямки роботи дирекції. Створення відповідної культури відкритих інновацій — взаємодія внутрішнього потенціалу компанії із зовнішніми інноваційними екосистемами. Це перша і головна моя задача. Другий напрямок — партнерство і пошук інноваційних рішень шляхом створення ефективних спільнот. Тобто: об'єднати носія нової ідеї і представників бізнесів Групи ДТЕК. Такий формат дозволяє найбільш швидко адаптувати нові рішення для потреб підприємств. Третя — це «стартапи» — вирощування і пошук нових технологій для оперативної інтеграції в бізнес і створення нових продуктів», — поділився очікуваннями директор з інновацій ДТЕК Емануеле Вольпе.
«ДТЕК зміг вибудувати внутрішнє середовище, яке готове приймати зміни і розвивати нові напрямки. Протягом 13 років роботи ДТЕК зазнав істотної еволюції. Від об'єднання окремих вугільних, генеруючих і дистрибуційних підприємств до стійкої, ефективної і монолітної системі, здатної швидко адаптуватися до будь-яких потрясінь. Ми виховали культуру бережливого виробництва, яка спирається на експертизу і ініціативу співробітників. Це фундамент нашої ефективності. Створення функції управління інноваціями — наш наступний крок на шляху змін та підготовки компанії до роботи в новому конкурентному ринку», — прокоментував призначення генеральний директор ДТЕК Максим Тимченко.