Конференція «Актуальні загрози енергетичній безпеці України» проводитиметься 18 грудня 2018 року з 10:00 до 14:30 у конференц-залі Національного інституту стратегічних досліджень за адресою: м. Київ, вул. Пирогова 7-а, 3-й поверх.
Конференція має актуалізувати перелік загроз енергетичній безпеці України на сучасному етапі реформування її енергетичного сектору, уточнити пріоритети державної політики у сфері енергетичної безпеки відповідно до актуальних викликів національній безпеці й допомогти органам державної влади в розробленні дієвих практичних заходів із забезпечення енергетичної безпеки.

На сьогодні в Україні склалася ненормальна та парадоксальна ситуація: Україна має слабку економіку, що росте темпами біля 3% у рік, що вдвічі менше, аніж у сусідніх Польщі та Румунії. Держава повністю залежить від траншу МВФ (інакше дефолт), визнана найбіднішою країною Європи, на субсидіях знаходяться понад 15 млн українців, маємо воєнний стан та війну на Сході країни.
«Німеччина й надалі надаватиме допомогу у впровадженні енергоефективності, в рамках Фонду енергоефективності, та у сфері відновлювальних джерел енергії. Крім фінансової підтримки — це технічна допомога, німецькі технології, технічні рішення, направлені на досягнення оптимального балансу між вартістю термореновації та максимальним ефектом щодо економії енергоресурсу. Домовлено про спільну розробку маршрутної карти щодо процесу інтеграції енергосистеми України до енергосистеми Європи (ENTSO-E).
Про це заявили представники компанії «Вестінгхауз» під час зустрічі з Міністром Ігорем Насаликом, що відбулася 26 листопада.




