Щоб лібералізовані конкурентні ринки могли процвітати, природні монополії мають регулюватися якомога більш незалежним та неупередженим чином.
Головною метою є створення прозорого та бездоганного середовища для функціонування мереж, що є надзвичайно важливим сьогодні і в Україні.
У статті «Яку роль Енергетичний міст може зіграти для енергетичної стабільності України?», опублікованій на сайті Атлантичної ради, її автори - науковий співробітник Центру з надзвичайних ситуацій та національної безпеки Аризонського державного університету (США) Меліса Херш і генеральний директор Консалтингової групи з ядерної економіки (NECG, США) Едвард Кі дають оцінку перспективам реалізації проекту «Енергетичний міст «Україна-Європейський Союз», повідомляє УНІАН.
Відповідно до постанови НКРЕКП від 24 квітня 2017 року № 538 «Про ринкове формування роздрібних тарифів на електричну енергію, що відпускається для кожного класу споживачів, крім населення, на території України» з 1 травня 2017 року роздрібні тарифи на електричну енергію, що відпускається для кожного класу споживачів, крім населення, на території України, формуються ліцензіатами з постачання електроенергії за регульованим тарифом згідно з нормативно-правовими актами НКРЕКП.






