Збільшення національного видобутку, диверсифікації та надійності енергопостачання шляхом реформ, прозорості й модернізації
З 27 лютого по 1 березня 2018 у київському готелі «Інтерконтиненталь» за підтримки Всеукраїнської Енергетичної Асамблеї проходитиме IX Український енергетичний форум. Форум надає унікальне місце для зустрічі української та міжнародної енергетичних спільнот, щороку збираючи понад 300 вищих керівників енергетичної галузі з більш ніж 20 країн світу.

Українські обленерго для впровадження стимулюючого регулювання (RAB-регулювання) повинні пройти тривалий процес громадських обговорень, а також – розгляд в Національній комісії, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП). З цієї причини глава НКРЕКП Дмитро Вовк вважає, що жодне обленерго не перейде на RAB-регулювання з 1 квітня 2018 року.
На це питання шукають відповідь Тетяна Бойко та Андрій Герус на сторінках щотижневика «Дзеркало тижня».
Результат Стокгольмського арбітражу: «Нафтогаз» зможе закуповувати російський газ на 20-50 доларів дешевше
6 лютого відбулася прес-конференція керівництва
Постійна група високого рівня Енергетичного Співтовариства офіційно затвердила перший набір мережевих кодексів і керівних принципів Третього енергетичного пакету.




